Kontaktujte nás

Virtuální asistentka v kostýmu a VR brýlemi
Kontaktný formulár

Zeptejte se Alex

Pokud jste nenašli odpovědi na své otázky, napište je sem. Naše AI vám okamžitě a jasně zodpoví otázky ohledně produktů a služeb.

Virtuální asistentka v zeleném zářícím kruhu

Čekám na otázku

Alex

Zelený zvukový vlnový vzor

Odpověd

Náš tým

Profil AI chlapa s brýlemi

Petr Chruňák

Chairman of the Board

Po absolvování studia průmyslové automatizace na FEL ZČU v Plzni jsem v roce 1992 založil společnost IPEX, která se z původního obchodu s počítači a dodávek počítačových sítí, přes poskytování internetu a telefonních služeb, transformovala na moderní telekomunikační a ICT firmu. Naším vlajkovým produktem je SaaS aplikace kontaktního centra pro efektivní komunikaci zákazníků s klienty. Těším se, že umělá inteligence brzy bude pracovat „za nás“, osvobodí lidi od rutinních činností a získá pro ně čas pro kreativní práci.

Profil AI chlapa s brýlemi

Jiří Vácha

Chief Executive Officer

Více než 20 roků se věnuji exekutivnímu řízení technologických a výrobních firem. Vždy mě v první řadě zajímá, jak může samotná firma zvýšit svůj tržní podíl tím, že zákazníkovi poskytne skvělý produkt nebo službu s přidanou hodnotou. A na druhé straně, jak vytvořit motivující pracovní prostředí pro samotné zaměstnance tak, aby cítili sounáležitost s firemní strategií a pracovali jako sehraný tým.

Profil AI chlapa s brýlemi

Monika Frintová

Sales & Marketing Director

Moje dlouholeté zkušenosti z IT průmyslu ve firmách napříč Evropou jsem nakonec zúročila v IPEXu. Nejdůležitější je pro mě vybudovat si se zákazníky silné partnerství založené na důvěře. Snažím se být co nejvíc nápomocná a od začátku pochopit daný sektor byznysu a jeho zacílení na trhu IT, abychom služby nastavili co nejlépe.

Profil AI chlapa s brýlemi

Jana Vondráková

Support Manager

Oboru péče o zákazníky v telekomunikacích se věnují již více jak 20 let a i nyní v IPEXu mám na starosti oddělení zákaznické podpory. Velkou radost mám z úspěchů svého týmu a baví mě motivovat kolegy k rozšiřování znalostí, aby se mohli posunout v rámci jejich kariéry na vyšší pozici. Během mého působení jsem si vyzkoušela i práci školitele, procesního specialisty a spolupracovala i na vývoji Performance Managementu pro Callcentra.

Profil AI chlapa s brýlemi

Tomáš Vrbecký

Presales Consultant

Baví mě nové technologie a mám dlouholeté zkušenosti s přímým obchodem i s vytvářením B2B příležitostí. V IPEXu se zaměřuji na budování skvělých partnerských vztahů, na kterých nám mimořádně záleží. Naši zákazníci vědí, že se na mě mohou kdykoli a s čímkoli obrátit, a já jsem tu pro ně při řešení jakýchkoli problémů.

Profil AI chlapa s brýlemi

Zuzana Drastichová

Sales Manager

V IPEXu jsem teprve krátce, ale musím říct, že moje zkušenost s vnitřním fungováním firmy dává obrovský smysl. Zákazníkům nabízíme skutečně to nejlepší na trhu a snažíme se být jejich partnery od samého počátku. Jako obchodní zástupce cítím odpovědnost za to, co zákazníkovi řeknu a jak ho uvedu do problematiky našich služeb.

Profil AI chlapa s brýlemi

Ladislav Frinta

Sales Manager

V oblasti obchodu se pohybuji již několik let a zákazníci jsou pro mě na prvním místě. Produkty IPEXu dávají veliký smysl a pomáhají šetřit čas a peníze, a proto jsem si vybral právě IPEX. Miluji moderní technologie a ještě víc mě baví propojení AI s dnešním rychle fungujícím světem. Klidně se na mě zákazníci můžou obracet a já budu vždy plně k dispozici.