Zákaznické reference

Video reference

Reference firem

 • Pneumatiky.cz

  Klienti u nás hledají prvotřídní technické poradenství. Jsem ráda, že se nám stejné péče dostává od IPEXu. Neuvěřitelná snaha a ochota jejich specialistů je zkrátka to, co očekáváte od kvalitní spolupráce!

  Tereza Přibylová

  93 % hovorů odbaveno do 20 s

  32 telefonních front

  <7 % zmeškaných hovorů

  50 000 příchozích hovorů ročně

 • GUMEX

  I díky Kontaknímu centru od IPEXu pracujeme na tom, aby si zákazník po každému hovoru mohl říct: přesně takto si představuji pružné partnerství.

  Michal Kalkus

  10 s průměrná doba čekání na lince

  78 % požadavků vyřešeno na jeden hovor

  >35 000 příchozích hovorů ročně

  960 hodin ročně stráví operátoři hovorem

 • Olza

  Z řešení od IPEXu jsme nadšeni! V ovládacích panelech call centra i helpdesku najdu vše, co potřebuji. Konečně mám pořádný přehled.

  Michaela Heczková

  30 % úspora nákladů helpdesku

  13 operátorů call centra

  14 zahraničních čísel

  800 000 odeslaných balíků ročně

 • Direct

  V čem nám nástroje od IPEXu pomohly? Hlavně jsme získali kontrolu nad životem požadavku našeho klienta a zároveň provozní spolehlivost. Máme tak všechna data na jedné hromadě a dokážeme do nich rychle vidět a jednoduše v nich pak číst.

  Michaela Votoupalová

  53 pracovníků helpdesku

  250 operátorů call centra

  87 manažerských účtů call centra

 • TP-link

  My v TP linku jsme opravdu nadšeni z toho, co pro nás IPEX dělá. Nejen skvělý nástroj pro naši zákaznickou péči, ale i jejich špičková podpora jsou pro nás důvodem, proč jsme 100% spokojeni.

  Jan Návrat

  85 % požadavků vyřízeno do 24 hodin

  O 42 % méně hovorů

  10 000 obsloužených webchatů

Reference jednotlivců   

Voicebota máme nasazeného chvilku, a navíc nám do toho padly volby do obecního zastupitelstva, takže jsme měli jiné starosti, než voicebota dále ladit. Ale i tak vidím hmatatelné přínosy v úspoře času naší kolegyně. Zajímavé je, že hovor s voicebotem, jehož konfigurace je ještě dost syrová, dokončí už teď 60 % volajících.

Mgr. Michal Šilinger

Vedoucí Odboru správních agend a dopravy, Město Říčany

Po několika měsících provozu jsem velmi spokojená. Naplnilo se naše očekávání a ušetřila jsem čtvrt úvazku jednoho pracovníka podpory. Co mě ale hodně překvapilo, že se snížila doba obratu pohledávek o 3 dny, což jsou v našich počtech faktur hodně zajímavé částky!

Jana Hubačová

Teamleader zákaznické péče GoMobil