Domovská stránka » Digiroadshow 2023

Digiroadshow 2023

Denis Lacho

9 února, 2023

10 min

Blog

Digiroadshow 2023

10 dní, 10 měst, 8 zajímavých digitálních nástrojů, přes 600 registrovaných účastníků, spousta nových přátel, zážitků a obchodních příležitostí. V těchto několika číslech a slovech lze shrnout Digiroadshow, která se konala od 24. 1. – 3. 2. 2023. Jsme moc rádi, že jsme mohli být při tom.

Celá dvoutýdenní akce odstartovala v ostravském Impact Hubu, kde jsme nasbírali první zkušenosti a také pozitivní reakce přítomných posluchačů. Poté jsme pokračovali do Olomouce, Zlína, Brna a první týden Digiroadshow úspěšně zakončili v Jihlavě. Ve druhém týdnu jsme postupně navštívili Pardubice, Liberec, České Budějovice, Plzeň a nakonec následovalo velké finále v Karlínské Spojce v Praze. V každém městě nás Digiroadshow zavedla do krásných, eventových prostor, které ještě lépe dokreslovaly celkovou atmosféru. Tím nejdůležitějším článkem celé akce jste však byli především vy, návštěvníci.

Naše prezentace se týkala oblasti digitalizace a automatizace firemních procesů. Cílem bylo sdílet zkušenosti a informace proč a jakým způsobem tyto procesy automatizovat a současně přiblížit oblast zlepšování a zefektivnění zákaznické péče. Největší, a i nejdůležitější roli v celé show hrál ovšem náš voicebot Alex, který všem názorně ukázal, jak lze jednoduše a efektivně vymáhat pohledávky či pracovat na zákaznické podpoře i mimo pracovní dobu. Třešničkou na dortu pro všechny přítomné byla Alexova role výčepního.

Závěrem bychom chtěli velmi poděkovat společnosti DÁVÁME.CZ za realizaci a možnost se této skvělé roadshow zúčastnit. Dále děkujeme Michalu Výskalovi, Tomáši Vrbeckému a Petru Chruňákovi za jejich poutavé přednášky a skvělou prezentaci IPEXu. Výborně se své role zhostil také Alex, který byl celou akci „přítelem na telefonu“ a bez kterého by to zkrátka nešlo.

Pokud si i vy chcete poslechnout, jakým způsobem Alex pracuje, případně se o něm dozvědět více informací, navštivte naši stránku věnovanou právě virtuálnímu asistentovi.