Domovská stránka » Tip č. 3 – Pracujte odkudkoli

Tip č. 3 – Pracujte odkudkoli

Denis Lacho

5 prosince, 2022

5 min

Blog

Tip č. 3 – Pracujte odkudkoli

Pracujte odkudkoli

Další tip z naší série tipů a triků v zákaznické péče se věnuje práce z domova, dnes však spíše obecně mimo kancelář.

Pracovat odkudkoli? To je přesně to, co dnešní doba ve spoustě případů vyžaduje. S naším Kontaktním centrem se můžete přihlásit i z druhé strany zeměkoule. Stačí pouze zařízení, na kterém pracujete, stabilní internetové připojení a váš pracovní den může začít. Pro práci používáte stále stejný pracovní nástroj, který je vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

V naší firmě pracuje vzdáleně velké množství zaměstnanců, jde však o vzájemnou důvěru a také spolehlivost všech.

Spousta z nás má malé děti, a pro rodiče je velmi stresující, když je dítě nemocné a oni nemohou jít do práce. A co, když jste objednaní k lékaři v blízkosti vašeho bydliště? Cesta do práce by vám poté zabrala spoustu času? Proč tedy nezůstat doma.

Operátor může pracovat kdekoliv a kdykoliv. Pokud si vzájemně dohodnete určitá pravidla, práce na dálku je výhodná pro obě strany. Operátor se přihlásí na svém počítači do Kontaktního centra a veškerá jeho práce je zde zaznamenána. Supervizor tak má vše pod kontrolou. Ve svém rozhraní vidí aktivitu všech operátorů a může vše nastavovat dle potřeby. Svůj tým má pod dohledem, ať už sedí vedle sebe nebo vzdálenost mezi jejich zařízeními je několik kilometrů. V kontaktu se svým týmem nebo individuálně s kolegou můžete být prostřednictvím videokonferencí a může si tak naplánovat pravidelné schůzky.

Pro práci odkudkoliv je nutné mít řád a vnitřní disciplínu. Věřte, že pokud právě takový operátor pracuje u vás, podá mnohem větší výkony a práce je tak efektivnější.

Tým IPEX a.s.