Domovská stránka » První týden Digiroadshow je za námi!

První týden Digiroadshow je za námi!

Denis Lacho

27 ledna, 2023

5 min

Blog

První týden Digiroadshow je za námi!

V pondělí 23.1.2022 odstartovala dlouho očekávaná akce Digiroadshow ve spolupráci se společností DÁVÁME.CZ,  které se v IPEXu velmi rádi účastníme.

Cílem této akce je informovat ostatní firmy a jejich zaměstnance proč a jakým způsobem digitalizovat a automatizovat firemní procesy. První prezentací, která všem přiblížila téma v oblasti zlepšování a zefektivnění zákaznické péče nás v Ostravě provedl „markeťák“ Michal Výskala. Následovaly města Olomouc, Zlín, Brno a Jihlava kde štafetu v prezentování převzal kolega „obchoďák“ Tomáš Vrbecký společně s předsedou představenstva Petrem Chruňákem. V hlavní roli prezentace však byl voicebot Alex, náš virtuální kolega, který u nás a u našich zákazníků obsluhuje zákaznickou podporu mimo pracovní dobu či se stará o vymáhání pohledávek. Alex byl velkým hitem a pokud se o něm chcete dozvědět něco i vy, více informací naleznete na našich stránkách.

Digiroadshow pokračuje také v týdnu od 30.1.2022, kde navštívíme nejdříve Pardubice, poté Liberec, České Budějovice a Plzeň. Celou roadshow poté završíme 3.2.2022 v Praze. Všechny přednášky probíhají v krásných prostorách přímo určených pro realizaci business workshopů a eventů.

Pokud se tedy na tuto akci chystáte, máte se rozhodně na co těšit. V případě, že účast zvažujete, ale prozatím jste se ještě finálně nerozhodli, určitě nepřemýšlejte dlouho a vyrazte se inspirovat novými možnostmi a technologiemi, bez kterých se v budoucnosti zcela jistě neobejdete.