Multikanálový helpdesk
podpoří vás i vaše zákazníky

 

Každé zákazníkovo přání je jedinečné a každý zákazník očekává, že mu jej splníte. Ať už vám napíše mail, zavolá nebo s vámi chatuje, vždy očekává tu nejlepší péči. Helpdesk (ticketing) software je nástroj, který požadavky zákazníků zaznamená a pomůže vašemu zákaznickému servisu z jednoho místa cokoliv rychle splnit. S podporou metodologie ITIL.

 

 

Chci představit produkt online

 

Helpdesk a ticketing

 

Multikanálový helpdesk zachytí vše
– z mailu, telefonu i chatu

Náš online helpdeskový nástroj sbírá požadavky z různých zdrojů:

  • emailu,
  • webového formuláře,
  • telefonátu,
  • webového chatu,
  • zákaznického portálu.

Všechny nové požadavky obdrží jedinečné číslo – ticket. Ticketované požadavky jsou shromažďovány přehledně na jednom centrálním místě a jsou z něj vyřizovány operátory vaši zákaznické péče.

Kategorizace požadavků a historie komunikace

Požadavky zákazníků jsou rozděleny do služeb (front) podle typu požadavku (např. objednávky, dotazy, reklamace,…). Jejich zpracování může být delegováno na konkrétního operátora, příp. skupinu operátorů, která je odpovědná za určitou službu (frontu). Ať požadavek (ticket) zpracovává kdokoliv, vždy vidí historii komunikace se zákazníkem vč. interních poznámek.

helpdesk

helpdesk šablona odpovědi

Automatizace a šablony odpovědí

Písemné požadavky zákazníků mohou být automaticky tříděny např. podle klíčových slov (např. objednávky, reklamace, fakturace,…), mailové adresy odesílatele, … Automatizovat lze přidělení požadavku na operátora nebo skupinu operátorů. K zaregistrovaným požadavkům lze automaticky přidělovat SLA časy pro vyřízení. SLA časy se mohou lišit např. dle priority, kategorie požadavku, typu zákazníka (významný, běžný)… Při odpovědi na typizované požadavky má operátor k dispozici šablony odpovědi.

Výsledky? Reporty!

A jak jste úspěšní s plněním zákaznických přání? Nebo jak rychle a na kolik požadavků odpovídáte? Ticketing report vám ukáže plnění SLA, vývoj počtu požadavků v čase, průměrné počty za jednotlivé dny v týdnu, počet vyřízených požadavků dle operátorů,

helpdesk spokojenost

Modelové zpracování požadavku zákazníka

Helpdesk/Ticketing a práce s ním z pohledu operátora

Filtrování požadavků, dashboard a reporty pro manažera

Rychlé nasazení a snadné propojení přes API

Helpdeskovou/ticketingovou aplikaci IPEX TEAM 2.0 s webovým rozhraním vám v cloudu zprovozníme během několika dnů. Náklady máte pod kontrolou, platíte za uživatele/ měsíc. Přes API snadno propojíme s více vašimi interními systémy současně.

Napište, zavolejte. Rádi poradíme. :-)

Infolinka 844 844 000, po-pá 8-17 hod.
  • Pro rychlejší vyřízení nebo upřesnění Vašeho dotazu.
  • Nestačí vám tento prostor? Dotazy a další podklady můžete poslat také na info@ipex.cz.

Martina Juráková

+420 544 528 926

jurakova(zavináč)ipex.cz

Cena služby

Služba „Ticketing IPEX“ je zpoplatněna 690 kč/ měs. za jednoho uživatele.