Hledáte svobodné prostředí pro seberealizaci?
Nabízíme vám prostor.

Jsme tým nadšenců s chutí růst a být nejlepší. Pracujeme ve svobodném prostředí zaměřeném na přátelském přístupu a otevřené atmosféře. Zaměstnáváme nadšence, tvrdohlavce, geniální vizionáře, skvělé vykonavače i tahouny, introverty a extroverty a dokonce i podivíny. Umíme dát lidem důvěru a prostor si určovat svoje pracovní cíle a efektivně plánovat čas nejen v práci ale i mezi práci a rodinu.

ENERGIE – SILNÉ OSOBNOSTI – ZACÍLENÍ NA ÚSPĚCH

business leader ipex

Obchodní konzultant

Klíčové jsou pro nás potřeby a zájmy našich zákazníků, proto si přejeme, abyste se dokázal/a na ně naladit, aktivně naslouchat a později najít řešení.

Co budete u nás dělat:

  • především řešit obchodní případy, které přicházejí z poptávek, od partnerů od partnerů, ale i z vaší vlastní aktivity,
  • řídit si svá obchodní jednání a je na vás, jestli formou videokonference, telefonicky nebo setkáním na byznys snídaních, později si budete připravovat i nabídky pro klienty,

Bez čeho se neobejdete:

  • bez přehledu v informatice a pozitivního přístupu k moderním komunikačním technologiím,
  • chápání toho, k čemu slouží obchodní (CRM) nebo IS systémy,
  • bez dovednosti řídit si organizačně svou práci, spolehlivosti a ochoty vyjít vstříc zákaznickým požadavkům.

Co bude výhodou:

  • když budete umět anglicky na komunikativní úrovni (střední pokročilost),
  • zkušenosti s prodejem CRM.

Co vám nabízíme:

  • důvěru a prostor určovat si svoje pracovní cíle,
  • časovou flexibilitu,
  • notebook a mobil v rámci možností dle svého výběru,
  • stravenky, příspěvky na sport, vzdělávání, penzijní připojištění.

Asistentka zákaznické podpory

Jsme malý tým (Lucka, Lea, Lucka a Martin) a hledáme si schopného a šikovného parťáka. :-)

Máme rádi naše klienty a rádi jim i pomáháme. To, co očekáváme od tebe je vlastně to samé. Potřebujeme, abys měl/a obchodní cítění a uměl/a se na klienta naladit a sám/ sama mu samostatně poradit a pomoci. Musí tě bavit komunikovat (nejen s klienty ale i u nás ve firmě), věci aktivně řešit a nezapomenout, že je potřeba je dořešit do konce. :-)

Co budeš tedy dělat:

  • vyřizovat požadavky našich zákazníků, což většinou znamená portace pevných čísel, kontrola nastavení služeb, tvorba reportů, pomoc při reklamacích, zpracování zákaznických smluv, …
  • zadávání a aktualizace údajů do interní databáze,
  • pracovat s běžnými firemními nástroji – telefon, e-mail, chat,
  • klasická administrativa oddělení.

Koho hledáme:

  • milou kolegyni, nebo kolegu, který se nemračí a není náladový,
  • někoho, kdo umí ze SŠ trochu anglicky (uvítáme to),
  • někoho, kdo má kladný vztah k technice a komunikačním prostředkům,
  • někoho, kdo si před schůzkou přečte naše stránky, aby věděl, co IPEx dělá :-),
  • někoho, kdo chce prostě pracovat a nebrblat.

Proč se ti u nás bude líbit:

  • protože tvoje budoucí šéfka Lucka je fajn holka a pomůže ti se zaučením
  • protože máme hezké kanceláře v podkroví
  • protože máme normální pracovní dobu – do 17 hodin, po-pá

objednávky do CRM

Tester – testerka

Jsme menší, ale zato chytřejší tým vývojářů, kteří pracují na vývoji webových aplikací. Jde především o audiovizuální aplikace v prohlížeči, které umožňují efektivní vzdálenou komunikaci.

Naše apky používají společnosti jako je Aukro, Zonky, Restu a další.

No, a aby nám to dobře fungovalo, potřebujeme někoho, kdo by nám to testoval.

Co tedy bude potřeba, koho hledáme, co je výhodou a tak:

  • Abys byl schopný chodit pravidelně do kanceláře (Brno, Štefánikova 16) a pracovat na min. poloviční (ale spíše bychom upřednostnili) plný úvazek
  • Abys měl aktivní přístup a jen o něm nemluvil🙂
  • Znalost problematiky testování UI a API – to je velkou výhodou, ale usnadní ti to tedy opravdu práci🙂
  • Znalost nástrojů Cypress nebo Protractor výhodou
  • Základy programování v Javascriptu výhodou
  • Můžeš u nás pracovat i na IČO

Jestli se ti to líbí a chceš si o tom popovídat, neváhej a ozvi se naší personalistce Alex Filipové přes níže uvedené tlačítko “ODPOVĚDĚT NA INZERÁT”. Tak se těšíme. Vývojáři z IPEXu.

JavaScript – React programátor

Hledáme nadšence i zkušené programátory pro vývoj real-time webových aplikací, které jsou součástí poskytovaných telekomunikačních služeb. Jedná se především o audiovizuální aplikace v prohlížeči, které umožňují efektivní vzdálenou komunikaci. Tyto aplikace využívají společnosti jako Aukro, Zonky, Restu a další.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací pro vzdálenou komunikaci
  • programování softwaru pro známé české společnosti
  • práce s nejmodernějšími API a frontend frameworky
  • vzdělávání v rámci školení o dostupných tehcnologiích
  • spolupráce v týmu mladých vývojářů

Požadavky:

  • znalost nebo základní přehled o jazyce JavaScript
  • výhodou je zkušenost s frameworkem React nebo obdobným
  • zájem o vývoj moderních webových aplikací
  • výhodou zkušenost s WebRTC
  • výhodou zájem o technologie jako RethinkDB, Firebase, AWS S3/SNS/RDS, Heroku, GraphQL, Docker

Pošlete nám svůj životopis a krátkou informaci
proč vás práce u nás zajímá

  • Přetáhněte sem soubory nebo