Text-to-Speech
IPEX

Jednoduchý převod psaného textu na mluvené slovo.

Vyzkoušejte zdarma Podívejte se na video

Rozšiřující modul Text-to-Speech pro Kontaktní centrum IPEX umožňuje v Kontaktním centru IPEX jednoduchý převod psaného textu na mluvené slovo. K využití v IVR či jiných aplikacích Kontaktního centra.

Popis modulu

Rozšiřující modul Text-to-Speech pro Kontaktní centrum IPEX umožňuje v Kontaktním centru IPEX jednoduchý převod psaného textu na mluvené slovo. Využití nalezne především v IVR aplikacích.

Díky této technologii je možné maximálně zjednodušit zavádění nových hlásek v IVR. Automatickým převodem psaného textu na mluvené slovo nemusíte nahrávat hlásky na zákaznické lince nebo na lince technické podpory v nahrávacím studiu.

Kromě běžného zadání textu přímo v rozhraní IVR, které bude automaticky převedeno na hlas umožňuje tento doplněk přehrát text přímo z proměnné z jakéhokoli systému přes API. Navíc díky možnostem technologie Google, kterou jsme pro tento modul vybrali umožňuje mnoho specifických použití.

Možnosti doplňku

  • Převod textu na řeč v IVR
  • Převod textu z proměnné pomocí API
  • Porozumění přes 40 jazykům
  • Možnost přes 200 hlasových variant
  • Výběr hlasu

1 Převod textu na řeč

Jednoduchý převod textu na řeč se dá využít například v IVR aplikacích. Snadno a pro volajícího srozumitelně sdělíte nejnovější informace z vaší linky, aniž byste museli profesionálně nahrávat hlásku.

2 Převod pomocí API

Možnost převodu pomocí API umožňuje automatizace převodu textu na řeč bez zásahu do IVR aplikace. Spojte se s námi a zeptejte se na možnosti integrace právě vašeho systému.

Technologie

Pro převod textu do hlasového projevu jsme otestovali mnoho řešení a nakonec jsme zvolili Cloud Text-to-Speech od Google, který je lídrem v oboru Cloud AI dle firmy Gartner. Navíc díky stálému rozvoji Google počítáme s dalšími vylepšeními a rozšířeními.

Předpoklady

  • Ústředna v4.8
  • Licence Callcentrum 2.0 nebo licence Helpdesk
  • IPEX Komunikátor
cena 3 Kč za minutu

Další aplikace a integrace, které by vás mohly zajímat

Speech-to-Text Speech-to-Text Analytika hovorů Analytika hovorů Prediktivní dialer Prediktivní dialer Voicebot Voicebot Text-to-Speech Technologie

Chcete vědět více?

Podívejte se do dokumentace nebo navštivte přímo naši Wiki. A pokud máte další otázky nebo potřebujete pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi!

Špičkové technologie a maximální bezpečnost stojí za našimi službami. Tehnická podpora 24/7, vynikající dostupnost a SLA

Vyzkoušejte zdarma Objednejte si licenci