Speech-to-Text
IPEX

Převeďte řeč na text. S našimi nástroji to půjde lehce

Vyzkoušejte Kontaktní centrum zdarma

Rozšiřující modul Speech-to-Text pro Kontaktní centrum IPEX umožňuje jednoduchý převod řeči na text. Pro všechny, kteří se chtějí ještě více posunout blíže k zákazníkům.

Převod řeči na text

Rozšiřující modul Speech-to-Text pro Kontaktní centrum IPEX umožňuje v Kontaktním centru IPEX jednoduchý převod řeči na text.

Díky této technologii je možné maximálně zjednodušit zavádění nových hlásek v IVR. Navíc díky možnostem technologie Google, kterou jsme pro tento modul vybrali umožňuje mnoho specifických použití.

Kromě běžné zadání textu přímo v rozhraní IVR, které bude automaticky převedeno na hlas umožňuje tento doplněk přehrát text přímo z proměnné z jakéhokoli systému přes API.

Varianty použití

Přepis hovoru nebo nahrávky:

  • on-line převod – operátor online vidí co volajicí říkal
  • off-line prevod nahrávek hovorů – dostupné u nahrávky v CDR

Call-steering

  • rozšíření možnosti směrování hovorů v IVR – inteligentní směrování hovorů pomocí řeči
  • Ověření neznámého volajícího, jméno, společnost a zobrazení těchto dat OP

1.  On-line převod hovoru

Operátor online vidí co volajicí říkal. Může online pracovat s přepisem hovorů a jednoduše tak například vyhledávat konkrékní data v systému apod. Zároveň vidí probíhající konverzaci a má rychlý přehled co už v hovoru zaznělo a co nikoli.

2. Off-line převod nahrávek

Převod nahrávek na text dostupných z CDR záznamů. Vhodné například pro hromadné vyhledávání klíčových slov, nevhodných výrazů či jiných vybraných záznamů. Předvoj k pokročilé analytice hovorů.

3. Směrování hovorů v IVR

Rozšíření možnosti směrování hovorů v IVR pomocí řeči. Volající tak nemusí mačkat tlačítka a místo toho stačí když vysloví například na jaké oddělení chce přepojit (např. Obchodni oddělení, Účetní apod.)

4. Ověřování volajícího

Další způsob použitích Speech-to-Text je například ověření neznámého volajícího. Volající po hlásce z IVR řekne například své jméno a příjmení a z jaké společnosti volá, a tyto údaje se zobrazí operátorovi.

cena 3 Kč za minutu

Další aplikace a integrace, které by vás mohly zajímat

Text-to-Speech Text-to-Speech Analytika hovorů Analytika hovorů Prediktivní dialer Prediktivní dialer Voicebot Voicebot Speech-to-Text Technologie

Chcete vědět více?

Podívejte se do dokumentace nebo navštivte přímo naši Wiki. A pokud máte další otázky nebo potřebujete pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi!

Špičkové technologie a maximální bezpečnost stojí za našimi službami. Tehnická podpora 24/7, vynikající dostupnost a SLA

Vyzkoušejte zdarma Objednejte si licenci