Prediktivní dialer
IPEX

Automatické vytáčení hovorů pro vaše Call centrum. Zvýšíte výkonost callcentra v několika málo krocích.

Vyzkoušejte zdarma Podívejte se na video

Automatické vytáčení hovorů pro vaše callcentrum. Dialer Vám pomůže zvýšit efektivitu Call centra a šetří čas operátorů Call centra. Snadno využijete pro jakoukoli volací kampaň ať už jde o spokojenostní dotazníky nebo prodejní akce. Navíc s možností plně robotických hovorů

Prediktivní Dialer

Prediktivní Dialer zajišťuje automatické vytáčení hovorů s následným spojením s volným s operátorem. Dialer zvyšuje efektivitu a šetří čas operátorů Call centra, kteří nečekají na zodpovězení hovoru, jako v případě, kdy by sami hovor vytáčeli. Dialer umožňuje vytvářet telefonní kampaně nebo sloužit jako pomocník pro úsporu času v rámci navolávání telefonních kontaktů.

 

 

1 Základní vlastnosti

  • Automatické vytočení telefonního čísla, které je předem definováno v rámci kampaně.
  • Import pomocí CSV souborů
  • Volba nastavení parametrů – časové podmínky, opakování a počty pokusů.
  • Vytáčení dle počtu zakoupených souběžných hovorových kanálů a podle kapacity lidské obsluhy, která je pro danou kampaň dostupná.
  • Pokud volaný kontakt hovor přijme, může dojít k přehrání vlastní informativní hlásky nebo rovnou ke spojení hovoru na volného operátora Call Centra.

2 Další informace

Pro jednotlivé kampaně lze nadefinovat specifické podmínky opakování, chování, odlišné hlásky, případně bloky IVR aplikace.

S rozhraním Dialeru pracuje Supervisor (manažer) Call Centra, operátoři Call Centra jsou k jednotlivým kampaním přiřazeni pomocí definovaných Front, Kampaní. Po skončení kampaně je možné vyhodnotit výsledky pomocí dostupných přehledných statistik. Dialer navíc umožňuje plně robotické hovory, bez zásahu operátora.

Video

Podívejte se na video z webináře, kde jsme se prediktivnímu dialeru věnovali.

Technické předpoklady

  • Ústředna v4.6
  • Licence Callcentrum 2.0
  • IPEX Komunikátor
cena od 1300 Kč měsíčně

Chcete vědět více?

Podívejte se do dokumentace nebo navštivte přímo naši Wiki. A pokud máte další otázky nebo potřebujete pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi!

Špičkové technologie a maximální bezpečnost stojí za našimi službami. Tehnická podpora 24/7, vynikající dostupnost a SLA

Vyzkoušejte zdarma Objednejte si licenci