Integrace Microsoft Teams
IPEX

Pracujte v týmu ještě efektivněji

Vyzkoušejte zdarma

Příjmejte v prostředí Microsoft Teams hovory a volejte z něho na jakákoli telefonní čísla díky naší integraci. Zkrátka – pracujte v týmu ještě efektivněji

Využíváte ve vaší společnosti Microsoft Teams? Pokud ano, pak už nic nebrání tomu abyste v prostředí Microsoft Teams přijímali hovory a volali na jakákoli telefonní čísla. Díky integraci Kontaktního centra IPEX se tak vaše využití Microsoft Teams značně rozšíří.

Základní vlastnosti

Naše integrace přináší možnosti kontaktního do Microsoft Teams. Všichni uživatele Microsoft Teams se díky této integraci stanou součástí kontaktního centra. Mohou tak vyřizovat hovory přímo z Teams. Jejich telefonní číslo bude přímo naintegrováno do Microsoft Teams a zároveň v Teams uvidí všechny telefonní čísla, které mají uloženy v kontaktech IPEX.

Hlavní přínosy

Integrace vám umožní přesně to, co byste očekávali. Na jedné straně přinese pohodlí vašim pracovníkům, na druhé straně máte možnost zpětné kontroly a správy hovorů. Zaměstnanci tak nebudou zatížení další aplikací a vy naopak můžete sledovat a vyhodnocovat reporty a statistiky. Díky cloudovému řešení je navíc možné pracovat odkudkoli, například z domova.

1 Telefonní čísla

Při propojení kontaktního centra na Microsoft Teams zůstávají zachována všechna telefonní čísla, která dnes máte. Samozřejmě Vám můžeme přidělit číslo nové, a to včetně barevných nebo zahraničních čísel.

2 Odchozí volání

Z Teams nyní můžete pohodlně volat do telefonní sítě. Získáváte tak v této aplikaci výhody jako u běžného volání z call centra, jako je nahrávání hovorů, statistiky o hovoru a další.

3 Příchozí volání

V případě, že vám bude někdo volat na vaše telefonní čísla, můžete je svobodně přijmout přímo v aplikaci Teams.

4 Kontakty

Díky integraci máte přímo v aplikaci přehled o všech svých kontaktech, například pro obchodní tým jsou to všichni zákazníci, pro manažera zase seznam kontaktních čísel všech jeho pracovníků.

5 Práce na dálku (home office)

Integraci je samozřejmě možné využívat i vzdáleně, včetně mobilní aplikace. Díky tomu dostáváte výhody kontaktního centra do vašeho mobilu.

Co je k tomu potřeba?

  • PC (Windows 7 a vyšší) / macOS (MAC OS X – Snow Leopard a vyšší)
  • Stabilní internetové připojení
  • Kontaktní centrum IPEX
  • Licenční účty M365 od verze M365 Business Basic
  • Doplněk licencí M365 Phone Conference

Jak probíhá implementace služby?

Většinu zařídí IPEX spolu se naším partnerem pro produkty Microsoft. Pokud už máte partnera Microsoft, se kterým MS Teams provozujete, spojíme se s ním a pomůžeme mu s konfigurací.

Vyzkoušejte si integraci zdarma!

Jako novinku nabízíme všem našim zákazníkům možnost propojení Kontaktního centra IPEX s Microsoft Teams na 3 měsíce zdarma. Ozvěte se nám a začněte využívat všechny výhody Kontaktního centra IPEX v Microsoft Teams co nejdříve.

cena na vyžádání

Chcete vědět více?

Podívejte se do dokumentace nebo navštivte přímo naši Wiki. A pokud máte další otázky nebo potřebujete pomoc, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme.

Pojďte do toho s námi!

Špičkové technologie a maximální bezpečnost stojí za našimi službami. Tehnická podpora 24/7, vynikající dostupnost a SLA

Vyzkoušejte zdarma Objednejte si licenci