Videokonference a webináře

Videokonference jen pro nadnárodní firmy a její pořízení, že je drahé? Bejvávalo. :-) Dnes videokonference využívají také malé a střední firmy. A bez počátečních investic, jen s tím co mají po ruce – PC, tablet nebo mobil. Žádné nákladné zasedačkové systémy. Víte, že přes naši videokonferenci uspořádáte pro zákazníky také školení? Formou webináře, kde všichni mohou nahlas diskutovat. A zadarmo.

Vyzkoušejte si videokonferenci zdarma

Videokonference dosahuje výhody přímého setkání za zlomek cestovních a časových nákladů vydaných na schůzky. Pohltí vás živý hlas a obraz kdekoli jste v dosahu internetu. Zkuste si zdarma jak snadno a rychle reagovat při práci v týmu se svými kolegy, jak budovat vztahy se svými partnery a podporovat váš zákaznický servis.

Máte zkušenost s videohovory přes služby typu „Skype“ a nejste spokojeni? Zkuste si spolehlivé videohovory až pro 50 účastníků bez sekání obrazu a zpoždění zvuku.

webináře

Školení a webináře pro vaše zákazníky

Pro stále populárnější webináře je naše videokonference ideální nástroj. A komunikace probíhá oboustranně, nejen od prezentujícího, ale i od posluchačů. Můžete uspořádat školení pro neomezený počet účastníků, na kterém se zákazníci mohou hlásit o slovo. Účastníci mohu během prezentace pokládat také písemné dotazy přes chat. Vaši zákazníci si nemusí nic instalovat, stačí jim jen PC s kamerou. Celé školení jedním klikem nahrajete a později můžete uložit na váš web.

Sdílení obrazovky a vzdálený přístup

Během videokonference nebo videohovoru můžete sdílet jednotlivé dokumenty nebo celou pracovní plochu vaší obrazovky. Lze tak spustit i prezentace. A sdílet obrazovku může kdokoliv z účastníků, nejen organizátor.

Videokonferenci můžete využít i pro předání ovládání pracovní plochy PC vašemu kolegovi nebo IT podpoře. Může vám tak pomoci s nastavením na vašem PC přes vzdálený přístup i z druhého konce světa.

sdílení obrazovky

videokonferenční místnost

Videokonferenční zařízení
v zasedačce

Máte nainstalováno hardwarové videokonferenční zařízení v zasedačce a potřebujete se přes něj spojit i s lidmi v terénu? Nabízíme konektor na propojení vaší on-premise videokonferenční místnosti a našeho softwarového řešení v cloudu. Obchodníci v terénu se tak zúčastní videoporady ze svých PC nebo mobilů a spojí se s vaší zasedačkou. Přenos videohovorů je šifrován v současnosti neprolomitelným klíčem AES128.

Snadné a intuitivní ovládací prvky

videokonference přes mobil

Videokonference s podporou chytrých zařízení

Videokonference umožňuje použít ke komunikaci všechny chytrá zařízení připojená k internetu – osobní počítač, tablet či telefon, a v rámci podnikové spolupráce samozřejmě konferenční místnost.

Logo Windows Phone Logo Apple Logo Android Logo Blackberry

Snadné a přátelské ovládání

Spustit videokonferenci je stejně jednoduché jako vytočit telefonní hovor. Váš kolega nebo zákazník klikne na odkaz v e-mailu, použije odkaz na vašem webu a videokonference je spuštěna. Specifické požadavky a mobilní řešení je umožněno nasazením v CLOUD IPEX.

notebook-bg

Jak to funguje?

Do videokonference lze vstoupit několika způsoby. Pokud konferenci plánujete, je nejjednodušší využít kalendář a tím získáte i potvrzení o možné účasti kolegů. Pro rychlé pozvání pošlete kolegům link prostřednictvím krátké zprávy (IM) a partnerům e-mailem. Nebo se do existující konference připojíte zadáním devítimístného kódu konference. Možnosti vidíte na obrázcích.

Slideshow 1
Videokonference_screen3
Videokonference_screen4

Odeslat žádost o informaci

Infolinka 844 844 000, po-pá 8-17 hod.
  • Pro rychlejší vyřízení nebo upřesnění Vašeho dotazu.
  • Nestačí vám tento prostor? Dotazy a další podklady můžete poslat také na info@ipex.cz.

Icon computersTechnické podmínky
a požadavky

  • Windows, Mac OS X, iOS a Android zařízení
  • Spolupráce s průmyslovým standardem videokonferenčních systémů: videa se systémy H.323/SIP od výrobců Cisco, Polycom, Huawei, Aver
  • HD video s rozlišením 720i
  • internet konektivita

Icon micTechnická podpora
a často kladené otázky

Odpovědi na vaše dotazy najdete ve FAQ. Pokud si raději popovídáte, je vám k dispozici telefonická podpora.

Icon listsDokumenty
ke stažení

Jiří Mazal

+420 242 446 946

mazal(zavináč)ipex.cz

Cena videokonference

Služba webové online videokonference je součástí účtu Byznys a je zpoplatněna 0,30 Kč/min/ účastníka viz Ceník.

Odebírejte náš newsletter

Infolinka 844 844 000

Technická podpora 515 533 333