Videokonference

 

Už jste zkoušeli setkání tváří v tvář na jeden klik z notebooku nebo mobilu? Úsměv, gesta, nadšení,… , je to příjemnější než jen telefonát. Naše videokonference = virtuální zasedačka ve vašem PC. Kolegům nebo zákazníkovi pošlete pozvánku, on ji potvrdí a videokonferenční schůzka je domluvena. Bez zbytečných cest.

videokonference

Videokonference zjednodušuje podnikání

Videokonference podání ruky nenahradí, ale usmát se nebo zamávat kolegovi i zákazníkovi můžete. Hned se vám bude jednat lépe. A ušetříte čas i peníze za cestování. Naši videomístnost využije kdokoliv, kdo má po ruce notebook, tablet nebo mobil připojený k internetu. Žádné drahé systémy nepotřebujete.

Sdílení obrazovky a vzdálený přístup

Během videokonference nebo videohovoru můžete sdílet jednotlivé dokumenty nebo celou pracovní plochu vaší obrazovky. Lze tak spustit i prezentace. A sdílet obrazovku může kdokoliv z účastníků, nejen organizátor.

Videokonferenci můžete využít i pro předání ovládání pracovní plochy PC (Remote Control) vašemu kolegovi nebo IT podpoře. Může vám tak pomoci s nastavením na vašem PC přes vzdálený přístup i z druhého konce světa.

sdílení obrazovky

pozvánka na videohovor

Hesla nehledejte, nic nenastavujte, partnerům stačí pozvánka

Naší softwarovou videokonferenci si otevřete přes webovou adresu. Nemusíte si pamatovat žádná přihlašovací hesla. Vaším parterům, které chcete do své videomístnosti pozvat, pošlete e-mailovou pozvánku. Pak stačí kliknout na prolink, na pozadí se jim za několik sekund nainstaluje doplněk prohlížeče, a už sedíte v jedné místnosti.

Vyzkoušejte si videokonferenci zdarma

Máte zkušenost s videohovory přes služby typu „Skype“ a nejste spokojeni? Zkuste si spolehlivé videohovory 1:1 a videokonference až pro 100 účastníků bez sekání obrazu a zpoždění zvuku a to i na průměrných datových linkách nebo mobilu. Videokonference je v cloudu, k testu vám stačí PC s videokamerou.

#1 technologie na světě, potvrzeno IT odborníky

Naše videokonference používá technologii Zoom. Ta byla hodnocena IT odborníky z celého světa v žebříčku Gartner Peer Insights jako nejkvalitnější. Rating 4.8 byl vyšší než např. u Cisco, Citrix, Microsoft, Adobe nebo Google.

nejlepší videokonference

Videokonference v zasedačce

Máte již koupený drahý videokonferenční zasedačkový systém a chcete k němu umožnit přístup i kolegům, kteří jej v kanceláři nemají? Vaši on-premise videokonferenci dokážeme propojit s naší videomístnosti v cloudu pomocí konektoru H.323. Přes web se tak připojí do vaší zasedačky kdokoliv z PC nebo mobilu.

videokonferenční místnost

videokonference_2017_fin.indd

Icon computersTechnické podmínky a požadavky

 

  • Windows, Mac OS X, iOS a Android zařízení
  • Spolupráce s průmyslovým standardem videokonferenčních systémů: videa se systémy H.323/SIP od výrobců Cisco, Polycom, Huawei, Aver
  • HD video s rozlišením 720i
  • internetová konektivita alespoň na úrovni 3G

technologie videokonferencí

Napište, zavolejte. Rádi poradíme. :-)

Infolinka 844 844 000, po-pá 8-17 hod.
  • Pro rychlejší vyřízení nebo upřesnění Vašeho dotazu.
  • Nestačí vám tento prostor? Dotazy a další podklady můžete poslat také na info@ipex.cz.

Lubomír Kaplan

Lubomír Kaplan

+420 544 528 936

kaplan(zavináč)ipex.cz

Cena videokonference

Videomístnost osobní je zpoplatněna 450 Kč/ měs. V ceně je 1000 volných videominut/ měs, další jsou zpoplatněny 0,5 Kč/ videominutu. Více v sekci ceny.