Chytrá komunikace?
Sjednocená komunikace VOIPEX TEAM.

Mobil, pevná linka, notebook, tablet, e-mail, IM, videokonference, internet,… Co takhle je chytře propojit do jednoho? V zahraničí tomu říkají sjednocená komunikace (Unified Communication). Umožňuje spolupráci a propojení dříve oddělených způsobů komunikace do jediného prostředí.

E-mail, textové a hlasové zprávy bezproblémově fungují s voláním, audio a videokonferencemi. Vše je k dispozici v jednom rozhraní, s potřebnou informací o dostupnosti a datech z CRM. Seznamte se prosím s funkcemi naší komunikační platformy VOIPEX TEAM.

CHYTŘE A EFEKTIVNĚ

Dostupnost a asistentka

Informace o dostupnosti zaručuje, že se s kolegou spojíte na první pokus. Virtuální asistentka zase pohlídá, aby vás nerušili.

Vše o službě

CHYTŘE V TÝMU

Volání a virtuální ústředna

Spolehlivě se spojíte se svými kolegy a obchodními partnery ve všech pevných a mobilních sítích. ……………….

Vše o službě

CHYTŘE SE ZÁKAZNÍKY

kontaktni

Kontaktní call centrum

Kontaktní call centrum zajistí prvotřídní zákaznickou podporu. Ve spojení se zákaznickým CRM nebo podnikovým ERP dokáže divy.………..

Vše o službě

internet bez výpadku

Internet bez výpadku

Bez internetu nelze efektivně pracovat. Robustní internetové připojení se zálohou vás nikdy nezklame.
………

Vše o službě

iPad_videokonference_VOIPEX

Videokonference

Setkávat se s kolegy je klíčem k plnění firemních cílů. Videokonference je skvělý nástroj jak toho dosáhnout, aniž by vám vznikly náklady na cestování.
.

Vše o službě

integrace

Integrace volání s CRM

Váš obchodník se nebude muset zdržovat s ručním zadáváním dat o komunikaci se zákazníkem. Integrace s CRM mu umožní plně se soustředit na obchodní příležitosti.

Vše o službě