SIP trunk a VoIP

 

Máte tradiční pobočkovou ústřednu nebo VoIP ústřednu a potřebujete ji napojit do veřejné telefonní sítě? Využijte náš SIP trunk / konektor, máme velmi výhodné ceny VoIP volání a zvuk ve vysoké kvalitě.

 

SIP trunk

SIP trunk

SIP trunk propojí vaší pobočkovou telefonní ústřednu do veřejné telefonní sítě. Přenos hovorů probíhá přes IP (VoIP) a služba je založena na inicializací relací SIP (Session Initiation Protocol). Podle počtu hovorových kanálů lze vykonávat počet souběžných telefonních hovorů do/ z ústředny. Se SIP trunkem propojíte jak VoIP ústřednu, tak analogovou. K analogové ústředně ještě potřebujete VoIP převodník (bránu).

Nastavení SIP trunků

VoIP volání za výhodné ceny

VoIP volání představuje kvalitní a cenově výhodnou telefonii. Se SIP trunkem IPEX voláte zdarma v síti VOIPEX, máme velmi výhodné volání na mobily (0,99 Kč/ min.) a do zahraničí. SIP trunk není zpoplatněn, zpoplatněny jsou pouze uskutečněné hovory.

Hlasové služby IPEX využívají technologie VoIP. Voice over Internet Protocol (VoIP) je moderní způsob telefonování přes internet. V naši síti (100 tisíc čísel) jsme zavedli telefonování ve vysokém rozlišení zvuku (HDSP™, HD Voice™) s podporou kodeku G.722 jako první operátor v ČR.

VoIP volání

Napište, zavolejte. Rádi poradíme. :-)

Infolinka 844 844 000, po-pá 8-17 hod.
  • Pro rychlejší vyřízení nebo upřesnění Vašeho dotazu.
  • Nestačí vám tento prostor? Dotazy a další podklady můžete poslat také na info@ipex.cz.