Partnerský program

Přidejte se do sítě partnerů IPEX! Společně s vaším osobním přístupem k zákazníkovi a našimi produkty dostává zákazník unikátní užitnou hodnotu a perfektní podporu.

Profitujme společně!

Proč spolupracovat?

  • Získáte možnost dodávat služby, bez kterých se už vaši zákazníci neobejdou
  • Rozšíříte vaše produktové portfolio špičkovými produkty IPEX
  • Můžete obohatit vaše řešení velkým množstvím již připravených integrací
  • Můžete si vybrat varianty spolupráce podle vašich požadavků
  • Spolupráci umíme, což potvrdí přes 300 našich partnerů

Přínosy i pro vaše zákazníky!

Poskytujeme zákazníkům špičkové cloudové služby s vysokou garantovanou dostupností. Neustále implementujeme nové funkcionality a přinášíme tak zákazníkům ty nejmodernější technologie. Naše služby jsou díky své škálovatelnosti vhodné jak pro menší firmy, tak i pro ty největší organizace. Perfektní zákaznická péče a podpora zákazníkům je pro nás standardem.

Jak spolupracovat?

Poskytovatelé IT služebPoskytovatelé TELCO a ICT služeb
Dodáváte IT služby? Spolupracujeme s mnoha poskytovateli IT služeb, kteří dodávající HW nebo spravující IT infrastrukturu. Naše produkty a služby můžete jednoduše začlenit mezi již dodávané řešení!Jste TELCO operátor, ISP anebo provozujete datová centra? Pak patříte mezi naše typické partnery. Naše služby výborně doplňují vaše portfolio, a vy tak máte šanci získat další doplňkové produkty pro zákazníky
Integrátoři ISVýrobci software a aplikací
Implementujete informační systémy? Umíme se napojit i na váš IS! Máme moduly do otevřených IS světových i českých výrobců (Salesforce, MS Dynamics, ABRA a mnoho dalších).Pokud vyvíjíte vlastní aplikace a software, proč se nestát naším partnerem? Naše řešení se umí propojit s již vytvořenými aplikacemi, případně můžeme vyvíjet společné moduly.

Nenašli jste se? Nevadí, i tak můžeme spolupracovat!

Chci spolupracovat!

Kontaktní formulář

 

Registrace partnera

Lucie Skryjová

Lucie Skryjová

obchodní manažer

+420 544 528 944

skryjova(zavináč)ipex.cz