Partnerský program

„Vím, jak důležité pro vás je, mít partnera, na kterého je spolehnutí. Proto jdeme dál než jiní. Kromě běžných provizí za zprostředkování prodeje nabízíme také spoluúčast a marketingově-obchodní podporu ve výběrových řízeních. Podívejte se, jaké modely spolupráce jsem pro vás připravil.“ – Marek Mikuš, vedoucí prodeje ISP

Velkoobchodní spolupráce

Je určena pro prodejce a správce telefonních ústředen (PBX), obchodní sítě, ISP/TSP poskytovatele a operátory a další podobné společnosti.

Zprostředkovatelská spolupráce

Je určena pro správce telefonních ústředen (PBX), obchodně-marketingové sítě a call-centra, jakož i pro další podobné partnery.

Co-development a co-marketing

Je určen zejména producentům informačních systémů jako CRM, ERP apod., případně také dalším. Cílem programu je koordinace aktivit v oblasti vývoje a/nebo marketingu obou zúčastněných stran.

integrace

Velkoobchodní spolupráce

IPEX a partner společně uzavřou smlouvu o velkoobchodní spolupráci. Partner pak využívá velkoobchodních služeb IPEX za velkoobchodních podmínek. Tyto služby dále poskytuje koncovým uživatelům za vlastních podmínek, cen a vlastním jménem.

kontaktni

Zprostředkovatelská spolupráce

IPEX a partner společně uzavřou smlouvu o zprostředkování služeb. Partner pak na vlastní náklady a vlastním jménem aktivně vyhledává a oslovuje potenciální uživatele služeb společnosti IPEX. Partner zprostředkuje uzavření smlouvy o využívání služeb mezi koncovým uživatelem a společností IPEX. Partner získá za každé zprostředkování jednorázovou zpětně vyplácenou provizi a dále pak měsíční provize dle objemu zprostředkovaných služeb.

 

videokonference

Co-development a co-marketing

Oba partneři dohodnou společné cíle, jako například propojení komunikačních a informačních systémů, společná marketingová podpora apod. Ambicí přitom je dosahovat nejvyšší možné přidané hodnoty ve prospěch zákazníka a získat tak konkurenční výhodu. Obě strany následně plní jednotlivé kroky dle uskutečněných dohod.

Analýza

S každým partnerem si nejprve vyjasníme, jaký typ produktů a podpory přesně potřebuje.

Spuštění

Jakmile jsou nastaveny procesy, začíná vlastní spolupráce na partnerském programu

Provoz a správa

IPEX poskytuje jak telefonní, tak online podporu a v některých programech dokonce i marketing.

Lucie SkryjováLucie Skryjová

+420 544 528 944

skryjova(zavináč)ipex.cz

Zaujali jsme vás?

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se vám ozveme zpátky.